• Lørdag den 16. november
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    10:00Bane 3A-kunst: 8:8Vinterbold U 11 drenge 1 (09) 8v8Hal 5 rum 1Farum BKkort
    10:00Bane 3B-kunst: 8:8Vinterbold U 12 drenge 3 (08) 8v8Hal 5 rum 2BFC LundegårdenHal 5 rum 4kort
    11:00Bane 3A-kunst: 8:8Vinterbold U 13 drenge 2 (07) 8v8Hal 5 rum 1Allerød FKHal 5 rum 3kort
    12:00Bane 3-kunst: 11:11Vinterbold U 15 drenge 1-2 (05) 11v11Klubhus rum BGilleleje FKHal 1 kælderrum 12kort
    14:00Bane 3-kunst: 11:11Vinterbold U 15 drenge 3-4 (05) 11v11Klubhus rum AKBK, HillerødHal 1 kælderrum 13kort
  • Søndag den 17. november
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    11:00Bane 3-kunst: 11:11U-17 drenge 11:11 mesterKlubhus rum ASnekkerstenHal 5 rum 2kort
    11:00Bane 3A-kunst: 8:8Vinterbold U 15 Piger 8v8AB Tårnbykort
  • Lørdag den 30. november
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    10:00Bane 3B-kunst: 8:8Vinterbold U 11 drenge 4 (09) 8v8Hal 5 rum 1Hal 5 rum 3kort
    11:00Bane 3B-kunst: 8:8Vinterbold U 11 drenge 3 (09) 8v8Hal 5 rum 1Gilleleje FKHal 5 rum 4kort
    12:00Bane 3-kunst: 11:11Vinterbold U 14 drenge 3 11v11Klubhus rum ASSL - Skævinge & St.Lyngby FodboldHal 5 rum 2kort
    14:00Bane 3-kunst: 11:11Vinterbold U 16 drenge 3-4 (04) 11v11Klubhus rum BHal 5 rum 1kort
  • Lørdag den 7. december
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    12:00Bane 3-kunst: 11:11Vinterbold U 17 drenge Mester (04)Klubhus rum BVirum-Sorgenfri BKHal 5 rum 3kort
  • Søndag den 8. december
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    10:00Bane 3 A (2 x 5:5)Vinterbold U10 drenge stævneform 5:5 mandsHal 5 rum 15:5-stævne flere hold deltagerHal 5 rum 2kort
    12:00Bane 3-kunst: 11:11Vinterbold U 17 drenge 1-2 (04) 11v11Klubhus rum BSnekkerstenHal 5 rum 4kort
  • Lørdag den 14. december
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    10:00Bane 3A-kunst: 8:8Vinterbold U 11 drenge 1 (09) 8v8Hal 5 rum 1HIKHal 5 rum 3kort
    10:00Bane 3B-kunst: 8:8Vinterbold U 12 drenge 3 (08) 8v8Hal 5 rum 2Måløv BKHal 5 rum 4kort
    11:00Bane 3B-kunst: 8:8Vinterbold U 13 drenge 2 (07) 8v8Klubhus rum ASnekkerstenHal 1 kælderrum 12kort
    12:00Bane 3-kunst: 11:11Vinterbold U 15 drenge 1-2 (05) 11v11Klubhus rum BBSV af 2016Hal 1 kælderrum 13kort
    14:00Bane 3-kunst: 11:11Vinterbold U15 drenge 3-4 (05) 11v11Klubhus rum AABHal 5 rum 3kort
  • Søndag den 15. december
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    11:00Bane 3A-kunst: 8:8Vinterbold U 15 piger 8v8Hal 5 rum 1IF Skjold BirkerødHal 5 rum 2kort
Klubsekretariat@helsingefodbold.dk 3050 2097 / 2026 8097