• Lørdag den 3. december
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    10:00Bane 3A-kunst: 8:8U-11 Drenge 4 Vinterbold (8:8)Hal 5 rum 1HumlebækHal 5 rum 2kort
    11:00Bane 3A-kunst: 8:8U-12 Drenge 4 Vinterbold (8x8)Hal 5 rum 3Hillerød FodboldHal 5 rum 2kort
  • Søndag den 4. december
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    10:00Bane 3A-kunst: 8:8U-13 Drenge 3 VINTERBOLD - (8:8)Hal 5 rum 1BrødeskovHal 5 rum 2kort
    11:00Bane 3B-kunst: 8:8U-13 Drenge 1-2 VINTERBOLD - (8:8)Hal 5 rum 1Farum BKHal 5 rum 3kort
  • Fredag den 9. december
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    19:00Bane 3-kunst: 11:11U19 Drenge1-2 (04-05) Vinterbold (11:11)Hal 5 rum 1Melby-LiselejeHal 5 rum 2kort
  • Søndag den 11. december
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    09:00Bane 3B kunst (2x5:5)U-8 drenge 5:5 - flere hold i stævneformHal 5 rum 15:5-stævne flere hold deltagerHal 5 rum 2kort
    11:00Bane 3B-kunst: 8:8U-13 Piger 3 (8:8) VinterboldHal 5 rum 3TG80/HTIHal 5 rum 4kort
    11:00Bane 3A-kunst: 8:8U-13 Piger 1 (8:8) VinterboldHal 5 rum 1FA 2000Hal 5 rum 2kort
    14:00Bane 3-kunst: 11:11U-18 piger Vinterbold (11:11)Hal 5 rum 3HIKHal 5 rum 4kort
  • Lørdag den 17. december
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    11:00Bane 3-kunst: 11:11U-14 Drenge 3 VINTERBOLD - (11:11)Hal 5 rum 1Allerød FKHal 5 rum 2kort
    12:15Bane 3-kunst: 11:11U-16 Drenge 1-2 VINTERBOLD - (11:11)Hal 5 rum 3BredeHal 5 rum 4kort
    14:00AFLYST KAMPU-15 Drenge 3-4VINTERBOLD - (11:11)Frederiksværk FKkort
  • Søndag den 18. december
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    10:00Bane 3A-kunst: 8:8U-12 Drenge 4 Vinterbold (8x8)Hal 5 rum 1Allerød FKHal 5 rum 2kort
    11:00Bane 3B-kunst: 8:8U-13 Drenge 1-2 VINTERBOLD - (8:8)Hal 5 rum 3FC HolteHal 5 rum 4kort
    12:15Bane 3-kunst: 11:11U-14 Drenge 4 VINTERBOLD - (11:11)Hal 5 rum 1Farum BKHal 5 rum 2kort
  • Lørdag den 14. januar
    Kl.BaneHjemmeholdRumUdeholdRum  
    10:00Bane 3A-kunst: 8:8U-11 Drenge 4 Vinterbold (8:8)Hal 5 rum 1Hørsholm-UsserødHal 5 rum 2kort
    11:00Bane 3B-kunst: 8:8U-12 Drenge 2 Vinterbold (8x8)Hal 5 rum 3Hillerød GIHal 5 rum 4kort
    12:15Bane 3A-kunst: 8:8U-13 Piger 1 (8:8) VinterboldHal 5 rum 1BSFHal 5 rum 2kort
Klubsekretariat@helsingefodbold.dk / 2026 8097